Sobota ráno. Opět jsem se probudila do slunečného dubnového dne. Letošní jaro se opravdu vydařilo, příjemné teploty kolem 15 stupňů, slunečné dny, občas déšť, ale hlavně před noc. Příroda má dostatek vláhy a vše se krásně zelená a probouzí k životu.
Kouknu na hodiny, je
skoro tři čtvrtě na osm, čas vstávat. Vyskočím z postele, otevřu okno a jdu si do kuchyně chystat snídani.
V devět vyzvedávám kamarádku Petru a vydáváme se směr Ostravice. Cestou zastavujeme na čerpačce Benzina, kde máme sraz s dalšími třemi přáteli. Následujeme je, protože vlastně nevíme, jaký je cíl dnešní cesty a co nás tam čeká.
