Knihy z kurzů

Zatím rekordní přírůstek k titulům frekventantů Kurzů tvůrčího psaní podle Lustiga - Bankéři na literárním skřipci.

Kniha má 180 stran a najdete v ní práce téměř stovky zaměstnanců České Spořitelny, kteří navštěvovali kurzy v průběhu loňského a letošního roku. Můžete si v ní přečíst popisy, dialogy, představení charakteru v akci, moderní bajky i minipovídky. Nechybí opakování teorie z kurzů. To vše je doplněné hravými kolážemi Davida Vávry.

Práce ve firmách nás baví a těšíme se, že vytvoříme novou knihu třeba ve vaší společnosti - až budeme učit vaše zaměstnance psát.  Kvalitní písemný projev je dnes základ prezentace firmy navenek. Předhoňte svou konkurenci!


******


Dalším přírůstkem do naší pomyslné knihovny je kniha o horském duchovi Králického Sněžníku - Stamichmanovi. Texty napsali účastníci víkendového kurzu Dany Emingerové na Dolní Moravě pro dětskou Stamichmanovu stezku. *******


Jsme moc rádi, že vám můžeme představit první společnou knihu účastníků kurzů Dany Emingerové Tvůrčí psaní podle Lustiga.

Kniha Svět v kapce rosy aneb psaní podle Lustiga vyšla těsně před Vánocemi loňského roku jako papírový voňavý dárek pro naše nejbližší. Teď je zdarma k dispozici vám všem v elektronické podobě.

Přejeme příjemné čtení;)

Kniha - Svět v kapce rosy aneb psaní podle Lustiga