Knihy z kurzů

Nejnovější a také nejrozsáhlejší je novinka z podzimu roku 2017 - Doba obalová

Nyní nabízíme 2. upravené vydání
170 povídek od více než 70 autorů na 280 stranách, navíc 30 originálních ilustrací od Davida Vávry a studentů Fakulty designu a umění v Plzni. Objednávat ji můžete zde.

Podrobnosti o knížce Doba obalová
****** 


Bankéři na literárním skřipci - kniha má 180 stran a najdete v ní práce téměř stovky zaměstnanců České Spořitelny, kteří navštěvovali kurzy v průběhu loňského a letošního roku. Můžete si v ní přečíst popisy, dialogy, představení charakteru v akci, moderní bajky i minipovídky. Nechybí opakování teorie z kurzů. To vše je doplněné hravými kolážemi Davida Vávry.Práce ve firmách nás baví a těšíme se, že vytvoříme novou knihu třeba ve vaší společnosti - až budeme učit vaše zaměstnance psát.  Kvalitní písemný projev je dnes základ prezentace firmy navenek. Předhoňte svou konkurenci!


******


Dalším přírůstkem do naší pomyslné knihovny je kniha o horském duchovi Králického Sněžníku - Stamichmanovi. Texty napsali účastníci víkendového kurzu Dany Emingerové na Dolní Moravě pro dětskou Stamichmanovu stezku.

 *******


Jsme moc rádi, že vám můžeme představit první společnou knihu účastníků kurzů Dany Emingerové Tvůrčí psaní podle Lustiga.

Kniha Svět v kapce rosy aneb psaní podle Lustiga vyšla těsně před Vánocemi loňského roku jako papírový voňavý dárek pro naše nejbližší. Teď je zdarma k dispozici vám všem v elektronické podobě.

Přejeme příjemné čtení;)

Kniha - Svět v kapce rosy aneb psaní podle Lustiga