Zobrazují se příspěvky se štítkemZuzana P.. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemZuzana P.. Zobrazit všechny příspěvky

5. listopadu 2019

Pak a potom - napsala Zuzana P.

Bydlí i u vás?

„Ty odpadky vynesu pak, až půjdu s holkami ven.“

„Jo, a maminko, úkol z matematiky taky udělám potom.“

Nemýlíte se! U nás doma bydlí dva nerozluční bratři, všude přítomní PAK a POTOM.

Někdy jsou docela vítanými a příjemnými společníky. Zejména ve chvíli, kdy ležím na gauči u televize, jejich přítomnost přímo zbožňuji. Vybízí mě ke slastné nečinnosti. V mysli se mi rozlévá ten krásně osvobozující pocit, že nic nemusím a oni mě chápou. Jsou tu přeci od toho!